مشخصه های عقیق یمنی

عقیق یمنی

مشخصه های عقیق یمنی

مختبعقیق یمنی چیست؟

آیا می دانید عقیق یمنی اصلی چه رنگی می باشد؟ تفاوت سنگ عقیق یمنی سرخ با قهوه ای و سایر رنگ ها در چیست؟ اگرچه مشهورترین رنگ از این عقیق زیبا در اذهان عمومی رنگ سرخ است که تقریبا بیشتر مردم گوهر یمنی را با آن رنگ ویژه می شناسند. در خصوص این سنگ بایستی ذکر کرد معادن آن جز کهن ترین، مرغوب ترین و مطلوب ترین معادن عقیق یمنی در دنیا به شمار می آید. در تشریح این محصول بایستی بیان کرد که این گوهر گرانبها از کشور یمن استحصال می یابد. سطح کیفی و برتری این محصول که از معادن این کشور استحصال می یابد در مقایسه با سایر معادن خیلی بیشتر بوده و از نرخ بیشتری هم برخوردار است.‌

عقیق یمنی
عقیق یمنی

بهتر است بدانید که به دلیل خاصیت این سنگ و سایر اقسام آن همواره این محصول خوش آب و رنگ و جذاب ، یک دست و نادر بوده است. بیشتر علاقمندان به سنگ های با ارزش و کلکسیونی، از بین اقسام متنوع آن همواره به علت جذابیت ، زیبایی و خاصیت این نوع سنگ،  قهوه ای و سرخ آن را برمی گزینند. مسلما بایستی دقت نمود که اقسام دیگر این سنگ ها مانند خراسانی ، برزیلی و… هم در این میان جایگاه خاص به خود را دارند و بی اهمیت نیستند. این سنگ ها را به اسم هایی مانند یمن ، یمانی و… هم می شناسند.

انواع سنگ عقیق یمنی

سنگ عقیق یمنی در اقسام متنوعی به بازار عرضه و به فروش می رسند. این محصولات دارای رنگ های متنوعی نیز می باشند. انواع مختلف این سنگ با ملاحظه به احتیاجات مردم معمولا عرضه می شوند.

و به شیوه های متنوعی ارائه می شوند. ارائه این سنگ ها به شیوه آنلاین یا اینترنتی ، پستی و فروشگاه های انجام می گیرد. این سنگ ها معمولا دارای انواع رنگ های مختلفی می باشد. این نوع محصول از معادن کشور یمن استحصال می شود و هنگام خرید آن بایستی دقت نمود تا اورجینال را از جعلی بازشناسی نمایید.